15 Juni
2019

Customer Loyalty Program

Each of us knows very well complicated clients "loyalty" programs from mobile operators. But none of you have met a serious client loyalty program for sailing. We are going to change that. We value our loyal clients more than other Charter companies and Agencies!

Vážime si klientov, ktorí sa k nám radi vracajú a majú radi naše lode, ich výbavu, vodné hračky, ako aj širokú ponuku doplnkových služieb (rozšírenie profi posádky, tematické plavby, doprava do Chorvátska). Rozhodli sme sa preto ponúknuť koncovým klientom, ktorí si v minulosti cez nás objednali niektorú z našich lodí, nasledovné výhody:
1. Klient, ktorý využije naše služby viac ako raz, má nárok uplatniť si z cenníkovej ceny lode zľavu 15 %.
2. Klient, ktorý odporučí NOVÉHO klienta, má nárok za tento UHRADENÝ týždeň na finančný bonus 10 % (kalkulácia realizovaná z ceny plavidla po zľave bez DPH, mínus náklady na kapitána v prípade lode s posádkou). Finančný bonus si klient môže uplatniť zo služby Luxury package resp. ako extra zľavu pri rezervácii svojho ďalšieho týždňa.
3. Klient, ktorý využije naše služby viac ako raz, môže byť oslovený so Supermegatotalbrutal Last minute zľavou. Klient bude oslovený formou mailu a bude to veľmi príjemné prekvapenie.

 

Kombinácia zliav Vernostný program a Last minute resp. Early booking nie je možná. Klient si môže vybrať len jeden typ zľavy.
Zľavu z bodu č. 1 je možné uplatniť len na loď, na ostatné služby z cenníku sa táto zľava nevzťahuje.

Zľavu z bodu č. 2 je možné uplatniť len v prípade, ak NOVÝ klient ide na plavbu bez klienta, ktorý ho odporučil. Cieľom je získať nových klientov, nie zneužívať systém. Veríme, že klienti si uplatnia korektne zľavy.